Instruktor ds. kultury poszukiwany!

Dołącz do Działu Programowego Gokis Kąty Wrocławskie jako 𝗜𝗡𝗦𝗧𝗥𝗨𝗞𝗧𝗢𝗥 𝗗𝗦. 𝗞𝗨𝗟𝗧𝗨𝗥𝗬!
Czym się zajmujemy:
– planujemy i realizujemy wydarzenia kulturalne – Dni Kątów Wrocławskich, Dożynki Gminne, Jarmarki Wielkanocne i Bożonarodzeniowe oraz wiele innych wydarzeń, koncertów i festiwali!
– organizujemy i obsługujemy zajęcia stałe – prawie 30 zajęć grupowych i indywidualnych, w których uczestniczy prawie 400 uczestników!
– tworzymy materiały promocyjne, grafiki, plakaty, redagujemy teksty na naszego FB i stronę internetową,
– współpracujemy z różnymi instytucjami i organizacjami społecznymi działającymi na rzecz kultury, sztuki czy sportu,
– pozostałe obowiązki znajdziecie w ogłoszeniu o naborze.
Oferujemy umowę o pracę na 1/2 etatu.
Wymagany komplet dokumentów należy złożyć w sekretariacie GOKiS ul. Zwycięstwa 23 lub przesłać pocztą.
██▓▒­░⡷⠂𝚂𝚉𝙲𝚉𝙴𝙶ÓŁ𝚈 𝙾𝙶Ł𝙾𝚂𝚉𝙴𝙽𝙸𝙰:⠐⢾░▒▓██